Frp Rainwater Gutter
Providing you the best range of frp rainwater gutter with effective & timely delivery.
Approx. Price: Rs 3,000 / Square MeterGet Latest Price
Product Brochure Product Details:
| Minimum Order Quantity | 100 Square Meter |
| Gutter Material | FRP |
| Gutter Width | 150 mm |
| Gutter Thickness | 3 mm |
| Gutter Shape | U Shape |
| Length Per Piece | 4 m |
| Application Area | Shed Roof, Industrial Roof |
| Color | Grey |
| UV Resistance | UV Stabilized |
We are engaged in offering FRP Rainwater Gutter to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.