FRP Working Platform
Offering you a complete choice of products which include frp working platform.
Approx. Price: Rs 22,000 / PieceGet Latest Price Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Platform Type | Access Work Platform |
| Platform Height | 300 mm |
| Load Capacity | 150 kg |
| Platform Size | 600 x 600 mm |
| Material | FRP |
| Usage | Construction, Industrial |
| Guard Rail | With Guard Rail |
| Surface Finish | Painted |
We are engaged in offering FRP Working Platform to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.